• Agnieszka Lubryczyńska

alubryczynskaNazywam się Agnieszka Lubryczyńska i jestem mamą 6 letniego Frania. Swoją pracę w przedszkolu Wyspa Skarbów zaczęłam w 2010 roku. Ukończyłam studia pedagogiczne I stopnia na Uczelni Warszawskiej Im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie w specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych w ramach projektu pt. ,,Nauczyciel doskonały (ND) – jakość podstawą sukcesu” w ramach, których ukończyłam warsztaty takie jak: – Materiały dydaktyczne i pomoce naukowe w pracy nauczyciela – Uczeń defaworyzowany – Trening umiejętności z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Obecnie dokształcam się i podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe na II stopniu studiów na kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, aby moja praca była jak najefektowniejsza oraz przynosiła wiele korzyści, ale i dobrej zabawy dla naszych przedszkolaków. Moją pasją jest praca z dziećmi, których nieograniczona energia i optymizm, sprawia mi wiele radości, dodaje sił, energii i zapału do pracy. Jestem osobą pogodną, radosną, cierpliwą, pełną miłości do dzieci oraz nieustannie mam otwarte ręce, aby przytulić każde dziecko, które tego potrzebuje.