• Ewa Bartołd

ewaNazywam się Ewa Bartołd, mieszkam w Legionowie, mam 55 lat, jestem mężatką, matką czwórki dzieci.
    W 1982 r. ukończyłam SWP w Płocku i od tej pory pracowałam
    w szkole podstawowej 2 lata, a następnie w przedszkolu miejskim w Legionowie jako nauczycielka przedszkola.
    W 2009 roku postanowiłam uzupełnić swoje wykształcenie i ukończyłam studia licencjackie, kierunek: wczesnoszkolna edukacja zintegrowana
    z pedagogiką przedszkolną i psychologią szkolną,  a następnie magisterskie, kierunek: terapia pedagogiczna z elementami psychologii rozwojowej dziecka
    w WSP TWP w Warszawie.
    Moim celem zawodowym jest praca na stanowisku nauczycielki przedszkola lub nauczycielki nauczania zintegrowanego (wczesnoszkolnego),
    w szkole, umożliwiająca podnoszenie kwalifikacji i awans zawodowy. Obecny stopień awansu zawodowego – nauczyciel mianowany. Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, terapii pedagogicznej oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
    Posiadam certyfikaty z następujących umiejętności:
    Innowacyjność, Kreatywność, Przedsiębiorczość, Kierownik wycieczek, Aktywizacyjne metody badawcze , Odimienna Metoda Nauki Czytania – autorstwa dr Ireny Majchrzak, udział w warsztatach dla nauczycieli w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
    Rok temu za zgodą pracodawcy, p. B. Trzaski, uczestniczyłam
    w szkoleniu dla opiekunów praktyk pedagogicznych, współfinansowanych
    z środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, realizowanego przez Szkołę Wyższą im. Bogdana Jańskiego w Warszawie.
    W tym roku szkolnym od września jestem opiekunem stażystek, które pracują w Przedszkolu Niepublicznym „Wyspa Skarbów” i podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Prowadzę również najstarszą grupę przedszkolną – naszą Zerówkę.