• Ewelina Michalczak

ewelinaJestem wychowawcą w grupie ,,Delfinki” (czterolatki). Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej Wydział Nauk Społecznych w Warszawie na kierunku: pedagogika w specjalności: wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i psychologią szkolną (licencjat) oraz terapia pedagogiczna z elementami psychologii rozwojowej dziecka (magister). W swojej pracy staram się być sumienna i konsekwentna. Praca z dziećmi daje mi satysfakcję i radość, stając się dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją. Jestem osobą otwartą, cierpliwą i szczerą. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. Podziwiam dzieci za ich szczerość oraz spontaniczność. Myślę, że możemy się od nich wiele nauczyć.