• Katarzyna Kapusta

Katarzyna KapustaJestem absolwentką kierunków wychowania przedszkolnego i pedagogiki opiekuńczo – socjalnej na studiach I stopnia oraz pedagogiki szkolnej i zdolności na studiach II stopnia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Swoje umiejętności rozwijam poprzez udział w różnych formach doskonalenia zawodowego, skończyłam między innymi: warsztaty „Wesołe i kolorowe zabawy z chustą animacyjną”, warsztaty „Twórcza zabawa”, seminarium „Komunikacja dziecka z otoczeniem poprzez zabawę i rysunki”. Brałam udział w 3-dniowej konferencji naukowej „ Rozpoznać, wspierać, rozwijać – zdolny uczeń w systemie edukacji” organizowanej przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Moją pasją jest poszerzanie wiedzy na temat zdolności poprzez zaznajamianie się z literaturą na ten temat, uczestnictwo w sympozjach, pracę z dziećmi.
    Kreatywność jest moją nieodzowną częścią życia. Praca z dziećmi, podróże rowerowe, dobra literatura i kuchenne rewolucje to coś co sprawia, że każdy mój dzień nabiera mnóstwa kolorów, optymizmu w czystej postaci.