• Małgorzata Olszak

Małgorzata OlszakNazywam się Małgorzata Olszak. Studiuję na Uczelni Warszawskiej im. Marii-Curie Skłodowskiej, kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Najważniejsze dla mnie jest to, aby dziecko czuło się swobodnie i bezpiecznie. Piaskownica i trawa nie jest mi straszna, a uśmiech dziecka jest efektem wspólnie spędzonego czasu. Każdy nowy gest, nowa czynność, umiejętność naszych przedszkolaków sprawia mi ogromną radość i satysfakcję oraz daje motywację do dalszego działania. Jako dyplomowany technik analityki chemicznej realizuje swoją pasję również poprzez prowadzenie programu „Bajkowa chemia”, w którym wspólnie z dziećmi analizujemy zjawiska zachodzące w otaczającym nas świecie. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt oraz duszą towarzystwa. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie, podróżując i zwiedzając nowe miejsca. ”Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”