• Monika Sieńkowska

Nazywam się Monika Sieńkowska. W przedszkolu „Wyspa Skarbówmsienkowska” pracuję od 2010 roku. Ukończyłam studia I stopnia w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie na kierunku edukacja obronna i bezpieczeństwo publiczne oraz studia II stopnia w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie na kierunku pedagogika przedszkolna i logopedia. Ukończyłam również Policealne Studium Terapii na Wydziale Terapii Zajęciowej ze specjalnością psychoterapia. Brałam udział w licznych szkoleniach i warsztatach między innymi: „Emisja i higiena głosu”, „Wykorzystanie pomocy dydaktycznych w pracy z dzieckiem z zaburzeniami koncentracji uwagi”, „Wspomaganie rozwoju zmysłów dziecka w wieku przedszkolnym”, „Skuteczne metody rozwoju dziecka”.Jestem otwarta na różne możliwości oraz słucham tego, co mają do powiedzenia inni ludzie. Na każdego człowieka staram się patrzeć jak na osobę aktywną i pełną zasobów. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję osobistą oraz wiele radości, szczególnie gdy z dnia na dzień widzę efekty.