• Adres

  Niepubliczne Przedszkole
  „Wyspa Skarbów”
  ul. Skarbka z Gór 142 B
  03-287 Warszawa


  Kontakt

  Dyrektor: 22 392 91 76
  Kierownik Administracji: 22 392 86 33
  Email: biuro@przedszkolewarszawa.pl


  Rachunek bankowy

  81 1140 2017 0000 4402 1007 3999

 • Karnawałowe wojaże

  W styczniu przywitaliśmy w naszej grupie nowego kolegę i koleżankę. Od początku się polubiliśmy, zajęliśmy się nowymi przyjaciółmi i pokazaliśmy im naszą salę, zabawki. Pocieszaliśmy gdy było im smutno, troszczyliśmy się o siebie nawzajem.
  8 stycznia wysłuchaliśmy karnawałowy koncert muzyki afrykańskiej. Poznaliśmy różne instrumenty, a również mogliśmy stworzyć  wspólnie z muzykami mini orkiestrę.
  26 stycznia przywitaliśmy w naszym przedszkolu Babcie i Dziadków. Z okazji ich święta przygotowaliśmy przedstawienie. Były wierszyki, piosenki i wspólne tańce w towarzystwie naszych kochanych Babć i Dziadków. Na koniec wręczyliśmy przygotowane przez nas upominki i świętowaliśmy dalej. Było pięknie!
  28 stycznia odbył się w przedszkolu Bal Karnawałowy – „Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, tańczą różne przebierańce”. Sala, w której co tydzień ćwiczymy zamieniła się w kolorową krainę, było bajecznie. Przyszliśmy tego dnia przebrani za różne postacie z bajek, zwierzaki. Wspólnie z kolegami i koleżankami ze starszych grup świetnie się bawiliśmy.

  Tematy zrealizowane w tym miesiącu:
  I „Zwierzęta są głodne.”
  II” Zimo baw się z nami.”
  III „Babcia i Dziadek”.
  IV” Kogo spotkam na balu?”