• MAMA TATA DO TEATRU!

„Mama, tata do teatru!” to projekt TR Warszawa skierowany do rodzin z małymi dziećmi. W czasie trwania wybranych spektakli teatralnych, na które zapraszamy rodziców i opiekunów, organizowane są tematyczne warsztaty dla dzieci.

Od stycznia 2016 roku TR Warszawa wraca do programu Mama, tata, do teatru!. W czasie, gdy rodzicie i opiekunowie oglądają spektakl z repertuaru TR Warszawa, w księgarni Tarabuk tuż obok teatru na ich dzieci czekają teatralne gry i zabawy. Cykl Mama, tata do teatru! to wspaniała okazja, aby rodzice mogli skorzystać z oferty TR Warszawa, a ich dzieci rozpoczęły i rozwijały swoją przygodę z teatrem.

W pierwszym półroczu 2016 roku warsztaty dla dzieci odbywać się będą pod hasłem Budujemy teatr!. Uczestnicy będą tworzyć teatr marzeń z idealną widownią, zajmą się także budowaniem scenografii, tworzeniem kostiumów i poznają teatralne zawody. Czym zajmuje się w teatrze oświetleniowiec? Dlaczego reżyserami światła są głównie kobiety? Jaka jest różnica między kompozytorem a dźwiękowcem? Po co w teatrze jest garderoba? Wspólnie poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania podczas warsztatów organizowanych przez TR Warszawa i Księgarnię Tarabuk.

Warsztaty prowadzone przez pedagogów teatru i animatorów, odbywają się w Księgarni Tarabuk (ul. Marszałkowska 7). Zapraszamy rodziców z dziećmi na 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu z zakupionymi wcześniej biletami w kasie TR Warszawa. Po przedstawieniu prosimy rodziców i opiekunów o odbiór dzieci z księgarni Tarabuk.
    wiek uczestników: od 3 do 13 lat
    ilość uczestników: do 20 osób
    bilety na warsztaty dla dzieci: 20zł

Na spektakle w ramach programu przewidziana jest oddzielna pula biletów dostępnych na hasło „mama, tata, do teatru”, rezerwacja biletów na spektakl i warsztaty wyłącznie w kasie teatru (kasa@trwarszawa.pl; 22 480 80 08). Ilość miejsc jest ograniczona.

organizatorzy:

TR Warszawa oraz Księgarnia Tarabuk i Kawiarnia Niespodzianka