• Adres

  Niepubliczne Przedszkole
  „Wyspa Skarbów”
  ul. Skarbka z Gór 142 B
  03-287 Warszawa


  Kontakt

  Dyrektor: 22 392 91 76
  Kierownik Administracji: 22 392 86 33
  Email: biuro@przedszkolewarszawa.pl


  Rachunek bankowy

  81 1140 2017 0000 4402 1007 3999

 • Nasza ukochana Ojczyzna

  W listopadzie jesień coraz bardziej dawała się we znaki. Mimo deszczowych dni nie było czasu na nudę. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia „Delfinki” brały udział w zabawach muzycznych i ruchowych oraz ćwiczeniach gimnastycznych. Z zaciekawieniem słuchały wierszy i opowiadań o tematyce jesiennej. Poznały pojęcie „pejzaż” i podziwiały piękno obrazów. Podejmowały różnorodne działania plastyczne, poznały nowe techniki i tworzywa. Czterolatki badały i opisywały właściwości ognia oraz poznały zasady bezpieczeństwa w kontakcie z nim. Wykonały kominek, który na stałe zagościł w naszej sali. 11 Listopada obchodziliśmy Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci uczestniczyły w koncercie pt. „Nasza ukochana ojczyzna – Trąbka’’. Uczciliśmy również „Święto Pluszowego Misia”. W przedszkolu zaroiło się od pluszaków. W tym dniu „Delfinki” miały okazję poznać historię pierwszego pluszowego misia. Listopad w naszej grupie to także czas intensywnych przygotowań do bardzo ważnego wydarzenia, jakim jest przedstawienie z okazji Bożego Narodzenia.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem ćwiczyły swoje umiejętności artystyczne podczas codziennych prób. Mamy nadzieję, że występy naszych przedszkolaków wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój. Listopad w grupie „Delfinki” zakończyły andrzejkowe wróżby i zabawy.