• Judo

TRENER

Nazywam się Mateusz Pacholak,  jestem wychowanek klubu Judo Uniwersytetu Warszawskiego.  Pierwsze kroki na macie postawiłem bardzo wcześnie, ponieważ mój tata Sławomir Pacholak był tam trenerem i już od najmłodszych lat zabierał mnie na matę. Jestem wielokrotnym mistrzem Warszawy,  medalistą Mistrzostw Polski,  Akademickich Mistrzostw Polski. Przez wiele lat członkiem Kadry Narodowej.  Instruktorem jestem już od wielu lat.

KLUB LEMUR

Historia naszego Klubu jest póki co krótka, ale za to zawiera wiele wydarzeń, wiele pracy naszej, dzieci, rodziców, przyjaciół klubu. Pracę pod banderą Lemura zaczęliśmy koło 3 lat temu od zajęć w kilku przedszkolach oraz dodatkowych, niedzielnych zajęć, na sali  judo Uniwersytetu Warszawskiego. Stamtąd też mamy takie klubowe gwiazdy jak Hubert Pasieczyński, Bartek Lepianka czy Michał Rybarczyk. Wielu innych zawodników również przemierzyła za nami szmat czasu, drogi i różnych miejsc zanim osiedliśmy na stałe. Zaułek 34 gdzie mamy dużą, super wyposażoną salę, gdzie nasi młodzi zawodnicy mają bardzo dobre warunki aby rozwijać swoje umiejętności.