• Pianino

Zajęcia z pianina są prowadzone indywidualnie, a program tych zajęć jest odpowiednio dostoso-wany do możliwości każdego malucha tak, aby zapewnić mu maksymalną frajdę połączoną z sys-tematyczną pracą. Gra na instrumencie jakim jest pianino istotnie wpływa na rozwój talentu mu-zycznego, ale również na intelekt, zdolność do koncentracji i ogólny rozwój osobowości dziecka. Podczas zajęć maluchy mają okazję pod okiem wykształconego pedagoga muzycznego poznawać te mniejsze jak i te większe dzieła muzyczne, także zgodnie z tym co istotnie je same zainteresuje. Lekcje gry na pianinie to wspaniały początek przygody w świat dźwięków dla każdego malucha i okazja do odkrycia wcześniej nawet być może nieznanego talentu muzycznego. Serdecznie za-praszam.