• Adres

  Niepubliczne Przedszkole
  „Wyspa Skarbów”
  ul. Skarbka z Gór 142 B
  03-287 Warszawa


  Kontakt

  Dyrektor: 22 392 91 76
  Kierownik Administracji: 22 392 86 33
  Email: biuro@przedszkolewarszawa.pl


  Rachunek bankowy

  81 1140 2017 0000 4402 1007 3999

 • Gdzie Raki zimują…

  Grudzień dla dzieci z grupy „Delfinki” był miesiącem pełnym emocji. 7 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Dzieci radośnie powitały długo wyczekiwanego gościa i zaśpiewały dla niego piosenkę. Każdy przedszkolaķ po rozmowie z Mikołajem dostał prezent. Kolejnym ważnym wydarzeniem w naszej grupie były „Jasełka”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne rodzicom. Grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. „Delfinki” opowiadały o tym, jak wyglądają przygotowania przedświąteczne w ich domach. W świąteczny nastrój wprowadzało dzieci wspólne dekorowanie choinki i sali. Przedszkolaki uczyły się śpiewać tradycyjne kolędy i piosenki o tematyce zimowo-świątecznej oraz wykonywały prace plastyczne.  W toku zajęć dzieci poznały sposoby przygotowywania się do zimy przez wybrane gatunki zwierząt. „Delfinki” dowiedziały się  jak można pomóc zwierzętom przetrwać ten trudny czas. Wiedzą już, które ptaki odlatują na zimę do ciepłych krajów i  jak należy zadbać te, które pozostają z nami. 21 grudnia odbyła się wycieczka do Domu Kultury „Świt” na spektakl teatralny składający się z trzech przedstawień. Dzieci miały okazję poznać wybrane baśnie polskie. Grudzień zakończył się wizytą Pani Zimy w przedszkolu….