• Adres

  Niepubliczne Przedszkole
  „Wyspa Skarbów”
  ul. Skarbka z Gór 142 B
  03-287 Warszawa


  Kontakt

  Dyrektor: 22 392 91 76
  Kierownik Administracji: 22 392 86 33
  Email: biuro@przedszkolewarszawa.pl


  Rachunek bankowy

  81 1140 2017 0000 4402 1007 3999

 • Misie lubią dzieci…dzieci lubią misie…

  Listopad w naszej grupie upłynął nam miło i sympatycznie. Lubimy ze sobą spędzać czas i z radością przychodzimy do przedszkola. Bardzo dobrze sobie radzimy w czynnościach samoobsługowych i jesteśmy z siebie dumni jak udaje nam się samodzielnie coś zrobić.

  10 listopada świętowaliśmy Dzień Niepodległości. Każde dziecko z pomocą nauczyciela wykonało biało-czerwoną flagę. Poznawaliśmy symbole, które są charakterystyczne z naszym krajem

  13 listopada odbył się koncert pt „Nasza ukochana Ojczyzna”.  Poznawaliśmy nowy instrument – trąbkę.  Mogliśmy zobaczyć jak wygląda i w skupieniu wysłuchaliśmy wydobywających się z niej dźwięków. Zdecydowanie lubimy takie wydarzenia.

  25 listopada był Międzynarodowym Dniem Pluszowego Misia. Przynieśliśmy do przedszkola swojego ukochanego pluszaka. Tego dnia śpiewaliśmy, tańczyliśmy, mówiliśmy wierszyki. Oczywiście wszystko wspólnie z naszymi ulubionymi misiami, które w tym dniu odgrywały szczególną rolę.

  30 listopada obchodziliśmy Andrzejki – było dużo zabaw związanych z tym dniem.

  Tematy kompleksowe zrealizowane w tym miesiącu: „Pada deszcz”, „Dbamy o zdrowie”, „Domowi ulubieńcy”, „Urządzenia w moim domu”.