• Adres

  Niepubliczne Przedszkole
  „Wyspa Skarbów”
  ul. Skarbka z Gór 142 B
  03-287 Warszawa


  Kontakt

  Dyrektor: 22 392 91 76
  Kierownik Administracji: 22 392 86 33
  Email: biuro@przedszkolewarszawa.pl


  Rachunek bankowy

  81 1140 2017 0000 4402 1007 3999

 • Nauka pływania i tenis

  Chcielibyśmy umożliwić naszym dzieciom przedszkolnym naukę pływania oraz naukę gry w tenisa. Mamy świadomość, że dowożenie dzieci na zajęcia dodatkowe poza naszą placówką jest dla wielu rodziców często niewykonalne z powodu wielu obowiązków zawodowych.

  W związku z tym przedstawiamy Państwu ofertę proponowanych zajęć dla przedszkolaków cztero- i pięcioletnich.  Dzieciom będą towarzyszyli przez cały czas, jako opiekunowie, nasi nauczyciele. Na basenie dla grupy 4-osobowej przydzielony jest jeden certyfikowany  instruktor pływacki, zaś podczas nauki gry w tenisa jeden trener szkoli grupę  6-osobową. Dzieci podczas kilku pierwszych zajęć mogą korzystać z wypożyczonych rakiet tenisowych.

  Od początku grudnia na zajęcia pływackie jeździ już kilkuosobowa grupa naszych Diamencików, w każdym momencie mogą do nich dołączyć kolejne osoby.

  W razie pytań i wątpliwości prosimy zwracać się do biura placówki.

  Zapraszamy!