• Adres

  Niepubliczne Przedszkole
  „Wyspa Skarbów”
  ul. Skarbka z Gór 142 B
  03-287 Warszawa


  Kontakt

  Dyrektor: 22 392 91 76
  Kierownik Administracji: 22 392 86 33
  Email: biuro@przedszkolewarszawa.pl


  Rachunek bankowy

  81 1140 2017 0000 4402 1007 3999

 • Nawet w styczniu gorąca atmosfera w Muszelkach

  Styczeń to wyjątkowy czas w naszym przedszkolu. Kiedy za oknem mroźno i zimno u Nas jest wesoło i gorąco. Tak właśnie było podczas koncertu muzyki afrykańskiej.
  Kolejny tydzień stycznia Muszelki rozpoczęły w karnawałowych nastrojach, każdy pojawił się w kolorowym przebraniu. Tego dnia królowały Elzy z Krainy Lodu, superbohaterowie, królewny, kolorowe zwierzątka i inne stworki.
  Wspólnie tworzyliśmy pociągi, kółka, pary i inne konfiguracje taneczne. Wszyscy doskonale się bawili a piękne przebrania zostały uwiecznione na zdjęciach.
  Ostatni tydzień dzieci spędziły na przygotowaniach do ważnej uroczystości- Dnia Babci i Dziadka. Muszelki rozmawiały na temat tych ważnych osób- podawały imiona dziadków i babć, określały kim są dla ich rodziców, czym się zajmują, czy mieszkają blisko nich czy w innej miejscowości.
  W końcu nadszedł ważny dzień. Odświętnie ubrane dzieci z przejęciem czekały na swoich gości. Dziadkowie i Babcie licznie pojawili się w naszym przedszkolu, aby wspólnie ze swoimi wnukami obchodzić te ważne święto.
  Muszelki przepięknie wykonały piosenki „Zaczaruję..”, „Poszło dziewczę po ziele”, „Moja babcia fajna jest” a także wierszyki „Koncert życzeń”, „Wiersz na powitanie”. Po występie dzieci ukłoniły się i wręczyły wcześniej przygotowane serduszka.
  Następnie każdy mógł spróbować przepysznych ciast i ciasteczek przygotowanych specjalnie z tej okazji przez Rodziców, jak i Babcie, za co serdecznie dziękujemy.