Opinie rodziców/Testimonials/відгуки батьків

Co mówią o nas rodzice?

Poznaj opinie rodziców dzieci uczęszczających do Żłobka i Przedszkola Wyspa Skarbów.

A

Ayten Guliyeva

★★★★★

We are incredibly grateful to the nursery for the wonderful care and support they provided to our daughter. After a tough adaptation period, she grew to love the nursery, especially thanks to the kind and always-smiling aunties who made her feel comfortable at Skotrotkj group. The staff was also very helpful in communicating with us in writing, as we don’t speak Polish, which we truly appreciated. The nursery’s beautiful garden, amazing catering, and delightful photoshoots added to the overall experience. While it’s bittersweet for us to leave as we are moving to the city center, we will always remember the positive impact Skotrotki had on our daughter’s early years. We are so grateful to the director and the entire team for their support and care. For future development, it would be better if there were more creative activities, as our daughter absolutely loved them. Highly recommended!

M

Mateusz

★★★★★

Zdecydowanie polecam przedszkole „Wyspa Skarbów”. Mój syn uczęszczał tam od żłobka i przez cały ten czas widzieliśmy jego świetny rozwój – zarówno emocjonalny, jak i społeczny. Kadra jest zaangażowana, kompetentna i naprawdę dba o dzieci. Duży plus za ciekawe zajęcia oraz dobrą komunikację z rodzicami. To miejsce, w którym dziecko czuje się bezpieczne i dobrze zaopiekowane.

A

Anett

★★★★★

Polecam ten żłobek -dzieci mają tu mnóstwo ciekawych zajęć, takich jak rytmika, sensoplastyka , tance lub zajęcia sportowe. Dużym atutem jest również plac zabaw. Ciocie są ciepłe, zaangażowane i bardzo kreatywne, a także pomagają w odpieluchowaniu córki . Jedzenie jest przygotowywane na miejscu. Na bieżąco otrzymujemy wiele informacji o naszej córce. Szczerze polecam , Mama Laury

K

Karina

★★★★★

Дуже раді що випадково потрапили в цій дитячій садочок. Великі зали, своя кухня. Два дитячі майданчики. Хороші вихователі. Для дітей у продовж всього року є різноманітні гуртки. Навчають дітей англійської мови. Багато дітей в групі. Як для мене - мінусів немає. Бо навіть туалет на вулиці вже окрема кабінка для дитини. Але садок рекомендую. Дуже мила Пані директор. В залі чисто . Роблять ремонти. Займаються з дітьми теж добре. Батьків запрошують на концерти. Тьоті теж добрі. Рекомендую.

K

Klaudyna

★★★★★

Nasza córka chodzi do żłobka Wyspa skarbów już 8 miesięcy i po tym czasie możemy w sposób rzetelny wystawicć swoją opinię na temat tej placówki. hociaż uważam, że my jako rodzice nie możemy za dużo powiedzieć, bo spędzamy tam zaledwie parę minut dziennie. No może oprócz tego, że Ciocię są zawsze bardzo miłe i w sposób wyczerpujący opowiadają jak przebiegał czas w żłobku naszej córki. Natomiast zachowanie naszej córki i radość gdy idzie do żłobka a smutek gdy z niego wychodzi mówią wszystko...😀 A gdy chcemy zostawić ją w domu żeby spędziła czas z nami, to córka kategorycznie odmawia twierdząc, że chcę iść do żłobka do dzieci i do cioci 🥰 ciocię Ole, Anię i Kingę wyprost uwielbia a nawet twierdzi, że je kocha ❤️ zauważyliśmy też ogromny rozwój córki, stała się samodzielna chce się sama ubierać, jeść i robić siku na nocnik tego wszystkiego nauczyła się w żłobku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego miejsca a ciociom wdzięczni za opiekę i trud jaki wkładająw wychowanie i rozwój naszych pociech. Dziękujemy bardzo rodzice Polci z grupy pszczółki ❤️.

A

Anna, mama Zosi

★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Przedszkola Wyspa Skarbów. Córka szybko zaadaptowała się w nowym miejscu, a każdego dnia wraca do domu uśmiechnięta i pełna wrażeń. Widać, że kadra podchodzi do dzieci z dużą cierpliwością, ciepłem i zaangażowaniem. Podoba nam się także rodzinna atmosfera, ciekawe zajęcia oraz fakt, że dzieci mają dużo przestrzeni do zabawy i rozwoju. To miejsce, w którym naprawdę czuć troskę o najmłodszych.