• Adres

  Niepubliczne Przedszkole
  „Wyspa Skarbów”
  ul. Skarbka z Gór 142 B
  03-287 Warszawa


  Kontakt

  Dyrektor: 22 392 91 76
  Kierownik Administracji: 22 392 86 33
  Email: biuro@przedszkolewarszawa.pl


  Rachunek bankowy

  81 1140 2017 0000 4402 1007 3999

 • Pizza i pączki czyli słodycze na „pe”

  ,,Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – mówi staropolskie przysłowie. 4 lutego, w tłusty czwartek, dzieci z naszego przedszkola od samego rana oczekiwały na pyszne pączki. To był słodki dzień. Przedszkolaki zajadali z apetytem smaczne pączki ciesząc się, że w tym dniu są właśnie takie zwyczaje. Kilka dni później czekało nas kolejne kulinarne święto. 9 lutego obchodziliśmy Dzień Pizzy. Nie obeszło się bez pizzy w naszym przedszkolu. Wszystkie przedszkolaki z apetytem zjadły pizzę. 12 lutego świętowaliśmy ,,Walentynki”. Z tej okazji dzieci wykonały pracę plastyczną pt. ,,Walentynkowe serce” , którą podarowały swoim bliskim. 17 lutego z okazji ,,Światowego Dnia Kota” zawitał do naszej grupy gość wyjątkowy a mianowicie kot o imieniu Joker. Przybył z osobami bez których jego wizyta byłaby niemożliwa. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej. Wszystkie dzieci były żywo zainteresowane wyglądem naszego gościa. W tym dniu przedszkolaki również kolorowały czworonogi, wykonały prace plastyczną, naśladowały kotki, oglądały ilustracje przedstawiające różne rasy kocich przyjaciół. Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka. Tym zwierzęcym akcentem żegnamy miesiąc luty. Do zobaczenia w marcu.