• Ważne Dni w Raczkach

Październik rozpoczęliśmy Światowym Dniem Ptaków, poznawaliśmy gatunki ptaków z naszego otoczenia.

5 października uczestniczyliśmy w warsztatach przyrodniczych pt „Od robaczka do ssaczka”.  Tego dnia odwiedziła nas miła Pani ze swoimi zwierzątkami.

9 października obchodziliśmy Światowy Dzień Poczty, podczas którego dowiedzieliśmy się jak wygląda list, skrzynka pocztowa i kto to jest listonosz.

14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Grupa „Skarbki” zaprezentowała piękne przedstawienie dla wszystkich cioć z naszego przedszkola.

15 października odbył się Światowy Dzień mycia rąk, podczas którego ciocie wyjaśniły nam dlaczego powinniśmy myć ręce i w jaki sposób należy myć ręce przed każdym posiłkiem.

W październiku powitałyśmy nowych kolegów i koleżanki w naszej grupie i wszyscy wspaniale się ze sobą bawią.

W październiku realizowaliśmy następujące tematy kompleksowe: „Jesień w sadzie”, „Smaczne warzywa”, „Jaki jestem”, „Moje zmysły.