• Żłobek

Nasz Żłobek to miejsce, w którym stwarzamy najlepsze warunki do bezpiecznego rozwoju Najmłodszych.

Nasz doświadczony personel dba o zaspokojenie podstawowych potrzeb Maluszków.

Opiekunki budują w dzieciach poczucie bezpieczeństwa i wspierają Mamy przy rozstaniu.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego Dziecka.  Chcemy  aby w poczuciu bezpieczeństwa i pełnej akceptacji Dzieci rozwijały swoje umiejętności, a na bazie doświadczeń i kształtowanej pewności siebie przygotowywały się do samoobsługi.

Wierzymy w słuszność  teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera,

dlatego wykorzystujemy w pracy  ZabawyFundamentalne Colina Rose i Gordona Drydena.

Dzięki zajęciom dodatkowym z rytmiki, języka angielskiego i gimnastyki Maluchy mają stworzone warunki do lepszego poznawania i eksploracji świata. A my podążamy za nimi w trakcie rozwoju i edukacji tworząc warunki zgodne z ich bieżącymi zainteresowaniami.

W ramach lepszego poznania się pod szyldem Akademii Dobrego Rodzica prowadzimy warsztaty i szkolenia dla Rodziców przy udziale psychologa Niepublicznego Przedszkola „Wyspa Skarbów”.

Opłaty w żłobku:

• Pakiet miesięczny do 11 godzin 5 x tygodniu – 1 100 zł z plus wyżywienie
    • Pakiet skrócony w okresie adaptacyjnym (pierwszy miesiąc pobytu w placówce):
      #Pakiet miesięczny do 6 godzin dziennie 5 x tygodniu – 750 zł plus wyżywienie

W ramach zawartej umowy każde dziecko bierze udział  w bezpłatnej pięciodniowej adaptacji.