• Przyszło lato-co ty na to?

W czerwcu obchodziliśmy Dzień Dziecka, wraz z ciociami wykonaliśmy własnoręcznie kolorowe wiatraczki, puszczaliśmy bańki mydlane i skręcaliśmy balony, a ciocie malowały nam buzie. To była super zabawa!

3 czerwca odbył się koncert pt.”Niezwykłe rytmy z różnych stron świata-Klarnet”. Pan muzyk zaprezentował nam odgłosy, które potrafi naśladować klarnet.

W następnym tygodniu wyruszyliśmy wraz z ciociami w bajkową podróż do Afryki; poznaliśmy zwierzęta zamieszkujące ten kontynent oraz tubylców i ich zwyczaje. Wykonaliśmy bęben afrykański oraz wyklejaliśmy postać afrykańskiego chłopca plasteliną.

18 czerwca w Naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny – długooczekiwana uroczystość. Nasza grupa zaprezentowała musical pt.”Kopciuszek”. Na pikniku było wiele atrakcji tj.: skręcanie balonów, mat planeta, olbrzymie szachy, Klub Młodego Odkrywcy oraz rodzinny tor przeszkód.

W czerwcu realizowaliśmy następujące tematy kompleksowe: „Dzień Dziecka”, Mały artysta”, „Polska to mój kraj”, „Przyszło lato-co ty na to?”.