• Adres

  Niepubliczne Przedszkole
  „Wyspa Skarbów”
  ul. Skarbka z Gór 142 B
  03-287 Warszawa


  Kontakt

  Dyrektor: 22 392 91 76
  Kierownik Administracji: 22 392 86 33
  Email: biuro@przedszkolewarszawa.pl


  Rachunek bankowy

  81 1140 2017 0000 4402 1007 3999

 • Przyszło lato-co ty na to?

  W czerwcu obchodziliśmy Dzień Dziecka, wraz z ciociami wykonaliśmy własnoręcznie kolorowe wiatraczki, puszczaliśmy bańki mydlane i skręcaliśmy balony, a ciocie malowały nam buzie. To była super zabawa!

  3 czerwca odbył się koncert pt.”Niezwykłe rytmy z różnych stron świata-Klarnet”. Pan muzyk zaprezentował nam odgłosy, które potrafi naśladować klarnet.

  W następnym tygodniu wyruszyliśmy wraz z ciociami w bajkową podróż do Afryki; poznaliśmy zwierzęta zamieszkujące ten kontynent oraz tubylców i ich zwyczaje. Wykonaliśmy bęben afrykański oraz wyklejaliśmy postać afrykańskiego chłopca plasteliną.

  18 czerwca w Naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny – długooczekiwana uroczystość. Nasza grupa zaprezentowała musical pt.”Kopciuszek”. Na pikniku było wiele atrakcji tj.: skręcanie balonów, mat planeta, olbrzymie szachy, Klub Młodego Odkrywcy oraz rodzinny tor przeszkód.

  W czerwcu realizowaliśmy następujące tematy kompleksowe: „Dzień Dziecka”, Mały artysta”, „Polska to mój kraj”, „Przyszło lato-co ty na to?”.