• Śpiew, tańce i przebierańce

Początek tego miesiąca przebiegał bardzo pracowicie.  Grupa ,,Perełki” dzielnie przygotowywała się do występu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oprócz przygotowań był czas na inne aktywności.                                  8 stycznia dzieci uczestniczyły w koncercie pt. ,,Karnawałowy koncert muzyki afrykańskiej”.                        22 stycznia 2016 r. to dzień szczególny i bardzo uroczysty dla naszych przedszkolaków z grupy „Perełki” . Po raz pierwszy gościły Kochane Babcie i Kochanych Dziadków z okazji ich święta. Poprzez słowa piosenek i wierszy chciały wyrazić wobec swoich Dziadków miłość, szacunek i radość.                               Na koniec dzieci wręczyły gościom upominki, a potem był słodki poczęstunek i moc całusków dla wspaniałych gości. 28 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy pod hasłem:         ,,Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, tańczą różne przebierańce”. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci z naszej grupy przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, smoka, policjanta, syrenkę Ariel, aniołka, dinozaura, Zorro. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.                      Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.                           Do zobaczenia w lutym.